Freeride Camps Idea

with Nekomentované
Freeride Camps Idea

Ako vznikla idea Freeride Camps?

Mnohí z Vás sa v zime venujú lyžovaniu alebo skialpinizmu. Avšak mnohí z Vás si netrúfajú prejsť za hranicu upravených zjazdoviek a užívať si lyžovanie vo voľnom teréne.

Môžete to nazvať off-piste, freeride, lyžovanie vo voľnom teréne či v neupravenom teréne. Jedno majú spoločné a tým je eufória, ktorá sa tvorí, keď lyžujete v prašane, nájdete neprajezdenú panenskú líniu a zažívate jedinečný freeride.

Idea Freeride Camps

A naším cieľom je Vám to všetko priblížiť a naučiť. To je idea FREERIDE CAMPS.

Vytvorili sme trojicu kempov, ktoré sú rozdelené podľa náročnosti, ktorá vyžaduje určitú úroveň lyžovania. Pýtate sa: "Aká je moja úroveň lyžovania?" Kliknite na odkaz a ľahko to zistíte.

 

Aká je moja úroveň lyžovania?

 

Prvý z trojice kempov má názov DISCOVER FREERIDE. S horským vodcom a inštruktorom lyžovania objavíte čaro freeridu. Zlepšíme Vašu techniku lyžovania na zjazdovke a tým položíme základ na jazdenie v neupravenom teréne. Súčasťou bude samozrejme aj správne používanie lavínovej výstroje.

 

Kemp NO FRIENDS ON A POWDER DAY je druhým kempom. Zdokonalíme Vašu techniku lyžovania vo voľnom teréne. Ukážeme ako zlepšiť taktiku a techniku pri jazde v rôznych druhoch snehu a terénoch. Nezabudneme ani na lavínovú problematiky a bezpečnosť pri pohybe vo vysokohorskom teréne.

 

Tretím kempom je FIND YOUR LINE, v ktorom maximalizujeme Váš potenciál. Všestrannosť, bezpečnosť a predvídavosť, to všetko je cesta k univerzálnemu freeriderovi, ktorý je schopný zvládnuť nástrahy zimných hôr.

 

Počas všetkých kempov Vás bude sprevádzať medzinárodný horský vodca IVBV-UIAGM-IFMGA a profesionálny inštruktor lyžovania triedy B.

A taktiež budeme testovať all-mountain a freeride lyže amerického výrobcu K2.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *