Vaše recenzie

 

Máte záujem zúčastniť sa kempov Freeride camps by Mountain Addiction? Prečítajte si čo o nás a našich kempov povedali absolventi.

 

Silvia Píšová

Michal GercakZuzana MartonovaDenisa Šulcová, ďakujem za skvelý víkend..

Silvia Píšová - Discover freeride

Petronela Kurilovská

Absolvovaný freeridový kemp, s ktorým som veľmi spokojná. Inštruktori sa neustále venovali a pripomínali, čo by sa dalo zlepšiť, a to je veľmi dôležité, keďže ide o progres. Príjemní a pohodoví ľudia, príjemný víkend.

Petronela Kurilovská - Discover freeride

Katarína Belánová

Ďakujem za krásny víkend Mišovi, Denise a Zuzke.  Bolo to super po každej stránke, poučné, zábavné a hlavne športové, čiže také ako to má byť. Počasie krásne mrazivé . Ak chcete začať tak ako ja freeride lyžovanie, tak isto toto odporúčam.

Katarína Belánová - Discover freeride

Ľuboš Forner

S absolvovaným freeride kempom som bol maximálne spokojný, inštruktori- Michal a Denisa sa nám naplno venovali, odhalili naše zlozvyky a nedostatky, ich rady som si po týždni overil v teréne a musím povedať, že expovovaný terén som zvládol oveľa bezpečnejšie.
Plne doporučujem tým, čo chcú lyžovať vo voľnom teréne

Ľuboš Forner - Find your line

Timea Fuzáková

Freeride Training Day bol ďaľší super deň s úžasnými ľudmi z Mountain Addiction!

Timea Fuzáková - Training Day

Vlado Maliniak

Výborná organizovanosť a profesionálna inštruktáž

Vlado Maliniak - Training Day

Lacko Vrečič

Kto hľadá profesionálny prístup, obrovskú zodpovednosť pri organizácii a ľudské správanie ten je tu na správnom mieste. Po účasti na Discover Freeride Campe som plný inšpirácií a jedinenčných zážitkov. Viem ako na sebe popracovať. A ako bonus som spoznal výbornú partiu začínajúcich freeriderov z Nitry a Dolného Kubína. Veľká vďaka Michalovi Gerčákovi za odovzdané skúsenosti, Zuzke Martonovej za krásne fotky a pomoc, Deniske Šulcovej za cenné rady a vysvetlenia ako sa zlepšovať a super videoanalýzu a Jožovi Janigovi za vysvetlenie lavínovej problematiky a sprevádzanie a ukážky freeridu v sedle a v mulde. Všetkým Vám ešte raz veľká vďaka, boli ste super a maximálne doporučujem každému nádejnému freeriderovi

Lacko Vrečič - Lacko Vrečič

Velice pěkně zorganizovaný den !

Dan Kozák - Dan Kozák

Peter Morihladko

Zúčastnil som sa asi všetkých ponúkaných lyžiarských kurzov, a za každým spokojnosť a viditelný pokrok. Profesionálny prístup, dôraz ako na metodiku tak i pôžitok, a hlavne vždy dobrá nálada aj pri zlom počasí.

Peter Morihladko - Find your line 2019