Aká je moja úroveň lyžovania?

with Nekomentované

Aká je moja úroveň lyžovania?

Jednotlivé kempy Freeride camps sú vytvorené pre rôzne úrovne lyžiarov. A ako zistím aká je moja úroveň lyžovania?

Tu je jednoduchý návod ako zistiť Vašu úroveň.

Nikdy predtým som nelyžoval. Neviem urobiť pluh.

Lyžujem na modrých zjazdovkách, robím paralelné oblúky, kontrolujem svoju rýchlosť a smer.

Lyžujem na červených zjazdovkách s dobrými paralelnými oblúkmi. Viem postaviť lyže na hrany a užívam si aj rýchlejšiu jazdu. Dokážem pomerne dobre kontrolovať svoju rýchlosť a smer na väčšine zjazdoviek. Cítim sa pripravený lyžovať na niektorých strmších čiernych zjazdovkách a na jednoduché zjazdy v neupravenom teréne.

Ste pripravený na kemp DISCOVER FREERIDE.

Dokážem lyžovať komfortne na všetkých červených a niektorých čiernych zjazdovkách bez problémov, ak sú dobré podmienky. Lákajú ma niektoré ľahké zjazdy v neupravenom teréne, strmšie svahy a skoky, ak nie sú príliš veľké. 

Ste pripravený na kemp DISCOVER FREERIDE.

Dokážem lyžovať bez problémov na všetkých zjazdovkách, vrátane čiernych. Dokážem lyžovať paralelnými oblúkmi v spádnici a primeranou kontrolou rýchlosti a smeru. Hlboký a strmý sneh je však pre mňa stále trochu náročný. Chcel by som sa cítiť viac komfortne pri jazde v neupravenom teréne a naučiť sa techniku jazdy v rôznych druhoch snehu a terénoch.

Náš kemp NO FRIENDS ON A POWDER DAY je pre Vás.

Dokážem bez problémov lyžovať na všetkých zjazdovkách, vrátane strmých a zľadovateľých čiernych zjazdovkách. Lyžujem vo voľnom teréne a v rôznych druhoch snehu a terénu, vrátane prašanu. Mám však ťažkosti v niektorých druhoch snehu, napr. vetrom ubité dosky alebo keď je terén strmší a plný bubnov.

Náš kemp NO FRIENDS ON A POWDER DAY je pre Vás.

Cítim sa byť na tom veľmi dobre. Dokážem komfortne lyžovať vo voľnom teréne alebo na zľadovatelých zjazdovkách vrátane strmých svahov a veľkých bubnov. Zabávam na celom kopci a som pripravený dať zbohom lanovkám.

Náš kemp FIND YOUR LINE je pre Vás pripravený.

Hory sú moje ihrisko. Lyžovanie je pre mňa vášen. Vo všetkých podmienkach a terénoch lyžujem kontrolovane a univerzálne. Avšak stále sa chcem zlepšovať a užívať si každodenné výzvy, ktoré hory ponúkajú.

Náš kemp FIND YOUR LINE je pre Vás pripravený.

 

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *