Mountain Addiction

 Sme ľudia oddaní horám. Sme ľudia, ktorí majú radi ľudí. 

Využívame biznis, aby sme inšpirovali. Správame sa zodpovedne.

Našou snahou je sprostredkovať Vám nezabudnuteľné zážitky v horách. Posúvať Vaše hranice fyzických výkonov, nezávislosti, sebestačnosti a sebadôvery v horách. Skrz naše správanie ukázať Vám, ako  sa dá správať v horách zodpovedne nie len voči sebe, ale aj svojmu okoliu.

Lyžovanie je úžasný zimný šport. Avšak lyžovanie vo voľnom, neupravenom teréne je o stupienok vyššie. A freeride nie je len o lyžovaní, ale aj o voľbe línie, univerzálnosti v rôznych podmienkach a druhoch snehu a hlavne bezpečnosti v lavínovom teréne.

Náš tím freeride camps Vám umožní postúpiť o tento stupienok vyššie, aby ste aj vy mohli zažívať pocit eufórie a slobody, ktorý sa pri freeride bezpochyby dostaví.

Freeride camps staff

horsky vodca freeride camps

Michal Gerčák

horský vodca / mountain addiction

Takmer 11-ročné skúsenosti ako profesionálny záchranár Horskej záchrannej služby vo Vysokých Tatrách a od roku 2010 medzinárodný horský vodca IVBV-UIAGM-IFMGA.
Od leta 2015 sa už plnohodnotne venujem horského vodcovstvu vo Vysokých Tatrách a Alpách.

Nedokážem povedať, ktoré ročné obdobie je v horách najkrajšie. Najkrajším je pre mňa asi ich striedanie. Slnečné babie leto skončilo a blíži sa zima plná snehu. Verím, že v rámci Freeride Camps Vám ukážeme tú zimnú vášeň, ktorou je freeride.

 

Zuzana Gerčáková

mountain addiction / marketing

Zuzka má na starosti marketing, fotenie a prípravu Freeride Camps.

freeride kempy instruktor

Denisa Šulcová

lyžiarska inštruktorka a lektorka

Profesionálna inštruktorka lyžovania triedy B a lektora, ktorý sa bude starať o zlešpenie Vašej techniky lyžovania počas Freeride Camps.