Freeride kemp Discover freeride

with Nekomentované

Lyžovanie na zjazdovke je fajn, ale po čase zistíte, že lyžovanie vo voľnom teréne je ešte lepšie. A o tom je freeride kemp Discover freeride.

 

Freeride kemp Discover freeride 2017

V piatok dorazila šestica lyžiarov. Tieto prvé večery nás nikdy neprestanú baviť. Zoznámenia, očakávania a náš záväzok splniť ich.freeride kemp discover freeride 2017

Začíname prednáškou. Na začiatku je to vždy o teórii. Freeride nie je len o lyžovaní, ale aj o lavínach. Teda pohybe v lavínovom teréne a tam sa bez lavínového výstroja nezaobíjdete. 

 

V sobotu nás už čakal slnečný deň na Štrbskom plese. Ranná rozcvička, potom samotná technika lyžovania, rôzne cvičenia atď.. Naša inštruktorka Deniska to má vždy pod palcom. Samozrejme aj testovanie freeride a skialp výstroja od K2, keďže náš partner Sportrysy organizoval Štrbský skialp-test na Štrbskom plese. A na záver malá skúška pred nedeľným programom - strmý neupravený svah...

 

V nedeľu sme sa už presunuli do Lomnického sedla. Ideálny terén na freeride kemp Discover freeride vo Vysokých Tatrách. Terén pod zábranami, Francúzska mulda, to všetko čakalo na chalanov.

 

 

 

 

A ako sa páčil freeride kemp Discover freeride 2017?

Vyberte si svoj freeride kemp!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *